Dla grupy z nas najistotniejszą rolą rzęs jest podkreślenie oczu. Pragniemy, by były jak przysłowiowe firanki w oknie. Dzisiaj o tym co wolno dokonywać, by odżywić swoje rzęsy i przedłużyć ich „przeznaczenie”. Przedstawiam moje domowe zabiegi na obszerne rzęsy: naturalne oleje oraz odżywki do rzęs.

Rzęsy mają długość 8-12 mm w ilości 150-250 na zewnętrznej powiece i 6-8 mm w miary 50-150 rzęs na niskiej. Cykl wzrostu włosa istnieje kilka miesięcy (2-4 miesiące) a oddziela się na 3 podstawowe fazy: anagen, katagen i telogen. Podstawowym i najistotniejszym zagadnieniem rzęs jest warta oczu polegająca na podnoszeniu cząstek brudu, kurzu, kiedy i niewielkich owadów. Zatem o rzęsy warto zadbać nie wyłącznie w planach poprawiania swojej urody fizycznej.

EleverLash to nowatorski produkt, którego ideałem jest zachwycenie rzęs do szybszego rozwoju, bez potrzeby stosowania klejów też własnych sztucznych substancji. Świetnie bada się plus dla wrażliwych oczu, nie dając wrażenia gry oraz towaru na powiekach. Dzięki nowoczesnej formule oraz specjalistycznej technologii powstała odżywka, która umożliwi wysoki wygląd rzęs wszystkiej kobiecie niezależnie od wieku.

EleverLash to odżywka do rzęs, która pozostała ustalona do sprzedaży po zakończeniu wielu długich badań nad działaniem uwzględnionych w niej elementów. Naukowcy stworzyli kompozycję, która przyczynia, że już po dwóch tygodniach systematycznej kuracji, nasze rzęsy stają się dłuższe, konkretniejsze i czystsze.
Odżywka do rzęs EleverLash – jak wykonywa ? Dawkowanie, efekty, produkty uboczne

www.titanodrol2.com
Eleverlash

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *