Bicze wodne i akupresura na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to procesy bazujące na ściskaniu określonych miejsc na stopach. U panów trzeba pobudzać nerwy zamieszczone na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i z wyczuciem naciskać na pięty. Naciskanie można rozpocząć od lekkich muśnięć i stopniowo regulować moc nacisku. Każdą piętę należy badać przez około 5 minut.
Panie mocniej reagują na naciskanie miejsc rozłożonych wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości trzech cm od wyrostków kręgowych. Masowanie tych miejsc jest świetnym pomysłem na rozpoczęcie gry wstępnej. Panie mogą się odwdzięczyć masowaniem punktu tuż nad owłosieniem łonowym swojego partnera. Pobudzą tym samym penisa. Dzięki szybkim masażom życie seksualne tania viagraokaże się być bardziej udane.
Na uszach znajdują się receptory, które tak samo jak te umieszczone na piętach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Uciskanie tych receptorów wzmacnia funkcjonowanie narządów płciowych. Takie masowanie może pozytywnie wpłynąć na problemy z potencją.
Masaż uszu nie powinien trwać dłużej niż pięć minut. Jeżeli kochankowie chcą spróbować uciskania określonych receptorów, to trzeba udać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni pokażą dokładnie, które punkty należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra

Leave a Comment

Filed under problemy z potencją

Comments are closed.