Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

indeks1

Co niszczy chęci do uprawiania seksu?

Brak zainteresowania seksem u facetów to nie to samo, co kłopoty z erekcją albo impotencja. Mężczyźni, którzy cierpią na niskie libido albo nawet jego brak, są w stanie uzyskać erekcję, nawet, jeżeli stracili całkowicie zainteresowanie seksem.

Brak zainteresowania seksem u facetów może być następstwem bardzo rozmaitych powodów, które zawierają zarówno kłopoty fizyczne oraz psychiczne. Te pierwsze to na ogół alkoholizm, narkomania, otyłość, anemia, niski poziom testosteronu, cukrzyca lub efekty uboczne niektórych leków.

Wśród psychicznych przyczyn niskiego libido bądź wręcz jego zaniku wymienia się depresję, stres, utajony homoseksualizm oraz problemy w związku. Niskie
kamagra tanio libido może również wystąpić u niektórych mężczyzn z powodu zahamowań spowodowanych traumatycznymi przeżyciami w dzieciństwie.

Stres

Większość mężczyzn doznaje stresu za sprawą kłopotów w pracy lub problemów w związku bądź w rodzinie. Może to prowadzić do znacznego obniżenia libido. Niezależnie od przyczyn stresu, organizm człowieka ma genetyczną tendencję do odpowiadania na niego przygotowaniem do walki lub ucieczki. W tym celu wydziela hormony takie jak kortyzol i adrenalina, które w praktyce mają zachęcać go do działania. Trudno jednak po otrzymaniu słownej reprymendy od kierownika zacząć z nim bójkę albo brać nogi za pas, wskutek tego przeważnie tłumimy tę naturalną reakcję, powodując, że skumulowana energia oraz napięcie nie znajdują ujścia. Jeżeli przez dłuższy okres czasu trwasz w podobnej sytuacji nie mając szansy rozładować swojego stresu, możesz liczyć się z pojawieniem się jego skutków zdrowotnych, w tym problemów seksualnych, takich kamagra zel jak brak popędu płciowego albo brak zainteresowania seksem.

Leave a Comment

Filed under problemy z potencją

Comments are closed.