Levitra zamienniki

Lek Viagra został opatentowany w roku 1996 przez koncern farmaceutyczny Pfizer. Firma ta ma wyłączność co do nazwy leku – z racji monopolu na produkt dyktuje również jego cenę, która w porównaniu z zamiennikami jest co najmniej kilkukrotnie wyższa. Spora cena blokuje dostęp do preparatu osobom gorzej sytuowanym, bo właśnie na rynku obecne są inne farmaceutyki, które w swoim składzie posiadają tę samą substancję czynną – nazywane są one preparatami generycznymi. Każde znane forum erotyczne zawiera setki zapytań o alternatywne, tańsze substytuty Viagry. Dzięki preparatom generycznym możliwe jest obniżenie kosztów kuracji, co pozwala także pacjentom o niższym statusie majątkowym skorzystać z dobrodziejstw dzisiejszej farmacji.
Generyki Viagry zawierają to samo stężenie cytrynianu syldenafilu, co flagowy specyfik firmy Pfizer, dlatego ich działanie jest podobne z oryginalną Viagrą. Do cenionych zamienników takiego leku zalicza się Kamagra, Edegra, Maxigra, Zenegra, Penegra czy Silagra. Odpowiednikiem Viagry z możliwością stosowania u kobiet jest Lovegra.
Wybrane preparaty będące zamiennikami różnią się od siebie formą pigułek, ich kolorem oraz smakiem. Mechanizm działania jest jednak ten sam. Mogące zdarzać się skutki niepożądane są takie same we wszystkich preparatach, efektywność leczenia zaburzeń potencji z użyciem zamienników Viagry jest praktycznie taka sama, co dowodzą badania kliniczne.
Oprócz środków generycznych Viagrę można zastąpić preparatami zawierającymi tadalafilu – substancja ta jest pokrewna do syldenafilu i generuje podobne efekty, jednak w porównaniu z nim rezultaty osiągane są w czasie o 50% krótszym, a czas ich działania jest przedłużony. Popularnym lekiem zawierającym ten związek jest Tadalis.

tekst dostepny na stronie http://pewna-apteka.pl/apcalis-sx.php

Leave a Comment

Filed under problemy z potencją

Comments are closed.