Skąd się biorą kłopoty z erekcją?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Według statystyk kłopot ze wzwodem występuje raz na 5 stosunków, więc można określić, że może się to przydarzyć co najmniej raz w karierze seksualnej każdego mężczyzny. Dowiedziono, że podstawy braku erekcji są bardzo różne, inne w przypadku mężczyzny w wieku lat dwudziestu, a inne u sześćdziesięciolatka.
Erekcja pojawia się w chwili wzbudzenia ośrodka erekcji, który znajduje się w rdzeniu kręgowym. Penis wypełnia się krwią, następuje wzwód. Problem ze wzwodem powstaje, gdy wzwód nie następuje w ogóle albo nie utrzymuje się wystarczająco długo, żeby można było odbyć zwykły stosunek. Mówi się o realnym problemie z erekcją, kiedy problem występuje co najmniej w 3/4 przypadków i trwa to przez długi czas. Jednorazowa niedyspozycja nie musi oznaczać problemów z potencją. Poniżej przedstawiamy najważniejsze powody problemów z potencją.
1.Zdenerwowanie i zmęczenie. W sytuacji, gdy spędzamy większość dnia w pracy lub żyjemy jedynie i wyłącznie pracą, na wieczór możemy nie mieć siły oraz humoru na stosunek. Należy w takich przypadkach zadbać o niwelowanie sytuacji nas stresujących, relaks kamagra i normalne podejście do pracy.
2.Brak drożności naczyń krwionośnych. Jeśli w krwioobiegu organizmu zaczynają powstawać blaszki miażdżycowe, krew musi przedostawać się przez tętnice z ogromnym trudem. Może to blokować normalny napływ krwi do członka i brak lub niepełną erekcję.
3.Papierosy. Z badań wykonanych przez specjalistów dokładnie wynika, że wypalanie pojedynczej paczki dziennie aż u 3/4 badanych prowadzi do impotencji. Prócz problemów z potencją nikotyna wpływa na zmniejszoną produkcję plemników, a także ich mniejszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie levitra tanio

Leave a Comment

Filed under problemy z potencją

Comments are closed.