Wszystko o problemach z męskością

Young happy couple in bed

Czasami seks sprawia ból

Stosunek, który zazwyczaj sprawia przyjemność, czasami może być dla faceta dość bolesny. Dzieje się tak wtedy, gdy chorujesz na 1 z 5 chorób. Poznaj przyczyny, które mogą przeistoczyć twoją przyjemność w prawdziwy koszmar.

Tych pięć przyczyn to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, erekcja,kamagra rodzaj infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie gruczołu krokowego oraz choroba Peyroniego. Wszystkie te choroby można leczyć farmaceutykami tradycyjnymi, z reguły lekami na receptę, przepisywanymi przez lekarza. Są także domowe sposoby leczenia niektórych z nich.

Chyba wszyscy mężczyźni lubią stosunki seksualne, ale tych kilka dolegliwości może spowodować, iż twoja przyjemność zamieni się w koszmar. Trzeba więc wiedzieć nieco więcej o tych schorzeniach oraz o sposobach leczenia ich, jeśli już cię będą dotyczyły.

Infekcja dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną zaatakowane przez bakterie, to zaczynasz cierpieć na infekcję dróg moczowych. Nie podjęcie leczenia zakażenia dróg moczowych może zainfekować nerki i spowodować nieodwracalne ich uszkodzenie. Większa część zakażeń dróg moczowych rozpoczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistej rurki, przez którą wydalasz mocz levitra tanio z pęcherza moczowego. Bakterie, które wywołują infekcje, zazwyczaj znajdują się w jelicie grubym oraz są także w stolcu. Twoje szanse na zainfekowanie układu moczowego są większe, jeśli spożywasz zbyt mało płynów, lub jeśli cierpisz na cukrzycę. Powiększenie gruczołu krokowego albo kamienie nerkowe również zwiększają ryzyko zakażenia dróg moczowych.

Tagged , , , , , ,